PODLASCY POLICJANCI Z WIZYTĄ NA OBOZIE HARCERSKIM - Aktualności -  Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

PODLASCY POLICJANCI Z WIZYTĄ NA OBOZIE HARCERSKIM

Data publikacji 03.07.2019

Podlascy policjanci odwiedzili uczestników obozu harcerskiego w Borkach. Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku i Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku w trakcie spotkania rozmawiali o bezpieczeństwie podczas letniego wypoczynku. Dodatkowo zaprezentowano pokaz posłuszeństwa psa służbowego.

Wczoraj, podlascy policjanci odwiedzili uczestników obozu harcerskiego w Borkach, znajdującego się w Puszczy Knyszyńskiej. Funkcjonariusze z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku oraz Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku rozmawiali z dziećmi o bezpiecznym wypoczynku podczas wakacji.

Uczestnicy obozu zobaczyli również pokaz umiejętności policyjnych psów służbowych. Policjanci z białostockiej patrolówki wraz ze swoimi czworonożnymi podopiecznymi zaprezentowali pokaz tresury i posłuszeństwa psów służbowych. Mundurowi opowiedzieli również słuchaczom o zasadach bezpiecznego kontaktu z czworonogiem. W spotkaniu z harcerzami wziął również udział funkcjonariusz  z Posterunku Policji w Gródku. Przed spotkaniem dokonał on sprawdzenia obozu pod kątem bezpieczeństwa jego uczestników oraz przypomniał o  kontakcie ze służbami ratunkowymi w przypadku wystąpienia zagrożenia.