PANI DOKTOR W MUNDURZE - Aktualności -  Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

PANI DOKTOR W MUNDURZE

Data publikacji 05.07.2019

Policjantka podlaskiej Policji – sierżant Agata Kalinowska z wyróżnieniem obroniła pracę doktorską, uzyskując stopień naukowy doktora nauk społecznych w zakresie pedagogiki.

Wczoraj, dzielnicowa podlaskiej Policji – sierżant Agata Kalinowska z wyróżnieniem obroniła pracę doktorską, uzyskując stopień naukowy doktora nauk społecznych w zakresie pedagogiki. Licząca 501 stron rozprawa doktorska pod tytułem: PROCEDURA "NIEBIESKIE KARTY" I JEJ SKUTECZNOŚĆ W PRZECIWDZIAŁANIU PRZEMOCY W RODZINIE NA PRZYKŁADZIE BADAŃ FUNKCJONARIUSZY KOMENDY MIEJSKIEJ POLICJI W BIAŁYMSTOKU, została napisana pod kierunkiem Prorektora Uniwersytetu w Białymstoku doktora habilitowanego Jerzego Halickiego. Napisanie pracy doktorskiej zajęło naszej policjantce 5 lat.

Sierżant Agata Kalinowska jest absolwentką studiów doktoranckich i magisterskich z pedagogiki, które ukończyła na Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz Uniwersytecie Warszawskim. Od ponad ośmiu lat służy w Komendzie Miejskiej Policji w Białymstoku, obecnie jest dzielnicową na Komisariacie III w Białymstoku. Cudowna mama 2,5 letniego Tymona, wspaniała żona Laureata Ogólnopolskich Zawodów Policyjnych, sumienna policjantka, a do tego świeżo upieczona Pani Doktor.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  • świeżo upieczona pani doktor, sierżant Agata Kalinowska. w tle wyświetlona pierwsza strona pracy doktorskiej
  • pani sierżant Agata Kalinowska z promotorem i innymi pracownika uniwersytetu
  • sierżant Agata Kalinowska wraz z mężem policjantem,  ubranym w mundur