Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

POLSKO-LITEWSKA WYMIANA DOŚWIADCZEŃ W PREWENCYJNYCH DZIAŁANIACH POLICJI

Data publikacji 12.07.2019

Podlascy policjanci wspólnie z mundurowymi z Litwy wymienili się doświadczeniami w zwalczaniu przestępczości poprzez policyjne programy prewencyjne. Podlascy mundurowi zaprezentowali działanie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa na terenie województwa podlaskiego, a funkcjonariusze z Litwy przedstawili projekt pn. "Powiat Szawle okrywa formułę bezpieczeństwa".

Wczoraj, podlascy policjanci wspólnie z mundurowymi z Litwy wymienili się doświadczeniami w zwalczaniu przestępczości poprzez policyjne programy prewencyjne. Podlascy mundurowi zaprezentowali działanie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa na terenie województwa podlaskiego. W spotkaniu wzięli również udział koordynatorzy KMZB, którzy przedstawili wyeliminowane do tej pory zagrożenia naniesione na mapę. Z kolei stronę litewską reprezentowały policjantki z miejscowości Szawle, które przedstawiły swój projekt z obszaru prewencji kryminalnej pod nazwą: "Powiat Szawle okrywa formułę bezpieczeństwa".

  • Polscy i litewscy policjanci siedzą w sali zegarowej na spotkaniu w komendzie policji.
  • Koordynator wojewódzki krajowej mapy zagrożeń bezpieczeństwa prezentuje treści policjantom podczas spotkania.
  • Zdjęcie przedstawia trzy litewskie policjantki oraz naczelnika wydziału prewencji komendy wojewódzkiej policji w Białymstoku.
  • Policjant tłumaczy litewskim policjantkom teksty ze spotkania.
  • Dwie litewskie policjantki stoją bokiem.
  • Litewskie policjant prezentują swój projekt profilaktyczny.