Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

OŚWIADCZENIE W ZWIĄZKU Z PUBLIKACJĄ OPISUJĄCĄ BUDOWĘ POSTERUNKU POLICJI W GRODZISKU

Data publikacji 04.11.2019

W związku z nieprawdziwymi informacjami opublikowanymi na łamach portalu kurierpodlaski.pl informujemy, że prowadzone prace są konieczne do ukończenia inwestycji, z uwagi na niezgodną z projektem dotychczasową realizację.

Zakres wykonywanych prac przez nowego, wyłonionego w drodze przetargu wykonawcę, obejmuje wykonanie siedziby posterunku. Prace te obejmują między innymi usunięcie murów wykonanych niezgodnie z projektem, czego poprzedni wykonawca pomimo wezwań nie naprawił i opuścił  plac budowy.

Odnosząc się do wspomnianego artykułu i kolejnych kierowanych do tutejszej komendy pytań sugerujących związek podejmowanych decyzji z terminem wykonania prac i wyborami informujemy, że o kolejności prac na podstawie dokumentacji decyduje wykonawca, który 14 października 2019 roku rozpoczął prace na placu budowy.

Decyzje inwestycyjne, zawsze opierane są na najwyższych standardach bezpieczeństwa i jakości. W sytuacji stwierdzenia niezgodności z projektem natychmiast podejmowane są kroki w celu ich usunięcia.