Speed i kierowca tira - Aktualności -  Policja Podlaska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Speed i kierowca tira

Data publikacji 20.05.2020

Policjanci z podlaskiej grupy Speed zatrzymali do kontroli scanię, której kierowca wyprzedzał na skrzyżowaniu i nie zastosował się do podwójnej ciągłej. Kierowcą okazał się obywatel Łotwy, który za swoją nieodpowiedzialną jazdę na drodze krajowej został ukarany mandatem karnym.

W miniony czwartek, policjanci z podlaskiej grupy Speed zatrzymali do kontroli drogowej scanię. Około 16.20, na krajowej "ósemce", kamera nieoznakowanego radiowozu nagrała, jak kierowca ciężarówki zlekceważył przepisy ruchu drogowego. W miejscowości Krzywe, mężczyzna wyprzedzał na skrzyżowaniu i nie zastosował się do linii podwójnej ciągłej. Nieodpowiedzialnym kierowcą okazał się obywatel Łotwy, który za swój manewr został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych.

Funkcjonariusze po raz kolejny apelują o rozsądek na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego!

Opis filmu: Film rozpoczyna się zdjęciem radiowozów marki bmw będących na wyposażeniu podlaskiej grupy Speed. Potem pojawia się napis podlaska grupa speed. Następnie jest przejście na widok tylnej kamery radiowozu. Na obrazie widać jak tor wyprzedza na skrzyżowaniu w miejscu niedozwolonym pojazd osobowy. Film kończy się zdjęciem radiowozu i napisem małpa podlaska policja. W tle cały czas słychać muzykę klubową.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 43.35 MB)