Aktualności

Funkcjonariusze Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Białymstoku podjęli wyzwanie #GaszynChallenge

Data publikacji 03.07.2020

Funkcjonariusze Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Białymstoku podjęli wyzwanie ogólnopolskiej akcji charytatywnej #GaszynChallenge. Tym samym odpowiedzieli na nominację Centralnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji BOA. Funkcjonariusze oddali całą swoją energię Kubusiowi z Hajnówki, aby wesprzeć go w walce z ciężką chorobą. Do włączenia się do akcji policjanci nominowali kolegów z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Lublinie.

Funkcjonariusze Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Białymstoku odpowiedzieli na wyzwanie rzucone przez kolegów z  Centralnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji BOA. Mundurowi bez wahania przystąpili do wykonania zadania w ramach akcji #GaszynChallenge. Policjanci „pompowali” dla Kubusia z Hajnówki, aby wesprzeć go w walce ze śmiertelną chorobą jaką jest rdzeniowy zanik mięśni. Do włączenia się do akcji funkcjonariusze nominowali kolegów z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Lublinie.

Każdy z nas może wesprzeć akcję i pomóc chorym dzieciom, również Kubusiowi https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengekuba

#GaszynChallenge to akcja strażaków ochotników z Gaszyna. Swoim zasięgiem rozprzestrzeniła się na teren całej Polski, a także poza granice naszego kraju. Zasady są bardzo proste, nominowani muszą wykonać 10 pompek, wpłacić minimum 5 zł na rzecz chorych dzieci lub w łatwiejszej wersji nie zrobić pompek, ale wpłacić minimum 10 zł. Każdy, kto ukończy wyzwanie, nominuje kolejne osoby lub instytucje, które mają 48 godzin na podjęcie i wykonanie zadania.

 

Ładowanie odtwarzacza...