PODLASCY POLICJANCI Z 4 MEDALAMI NA I TURNIEJU SŁUŻB MUNDUROWYCH W KOLUCHSTYL

Data publikacji 09.05.2022

Czterech policjantów reprezentowało garnizon podlaski w I Turnieju Służb Mundurowych w Koluchstyl. Wszyscy to funkcjonariusze białostockiego oddziału prewencji. W sobotę każdy z nich stoczył walki w stylu, będącym połączeniem: jujitsu, sumo i zapasów. Wszyscy nasi policjanci stanęli na podium. Zdobyli dwa złota oraz po jednym medalu - srebrnym i brązowym. Raz jeszcze wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Koluchstyl to połączenie jujitsu, sumo i zapasów. W sobotę, w Kleosinie odbył się I Turniej Służb Mundurowych właśnie w tym stylu. Aż 80 zawodników rywalizowało z sobą na matach. Garnizon podlaski rezprezentowało 4 policjantów z białostockiego oddziału prewencji. Każdy z nich stoczył po kilka walk, których efektem było zdobycie medali w kilku kategoriach wagowych. Złote medale zdobyli: posterunkowy Wiesław Karol Koluch w kategorii 92 kilogramy, natomiast w kategorii do 75 kilogramów - posterunkowy Paweł Roszkowski. Srebrny medal w kategorii do 100 kilogramów wywalczył starszy posterunkowy Grzegorz Rólka. Z kolei w kategorii do 75 kilogramów brąz zdobył posterunkowy Paweł Aleksandrowicz. Policjantom osobiście pogratulował Szef podlaskiej Policji. Jednocześnie życzył im dalszych sukcesów. Warto nadmienić, że starszy posterunkowy Grzegorz Rólka - już wkrótce będzie startował w zawodach służb mundurowych, w trójboju siłowym. Oczywiście ponownie trzymamy kciuki. Powodzenia!