Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podlascy policjanci na podium VII Ogólnopolskich Zawodów Narciarskich dla Funkcjonariuszy Policji

Data publikacji 09.03.2023

Narciarze z podlaskiego garnizonu Policji uplasowali się na najniższym stopniu podium w VII Ogólnopolskich Zawodach Narciarskich dla Funkcjonariuszy Policji. Patrol w składzie starszy sierżant Tomasz Rutkowski i sierżant Karol Biziewski nie mieli sobie równych w konkurencji "spacer narciarza". Funkcjonariusze na co dzień pełnią służbę w Suwałkach. Rywalizację policjantów swoim patronatem objął Komendant Główny Policji generalny inspektor Jarosław Szymczyk.

Podlascy policjanci uplasowali się na trzecim miejscu w VII Ogólnopolskich Zawodach Narciarskich dla Funkcjonariuszy Policji, które odbyły się 7 i 8 marca w Kluszkowcach. Patrol narciarzy w składzie starszy sierżant Tomasz Rutkowski i sierżant Karol Biziewski nie mieli sobie równych w konkurencji "spacer narciarza". Konkurencja polegała na transporcie osoby poszkodowanej na specjalnych noszach. Mundurowi musieli także zmierzyć się w slalomie gigancie i rozwiązać test wiedzy. W klasyfikacji indywidualnej starszy sierżant Tomasz Rutkowski z KMP w Suwałkach zajął III miejsce. Funkcjonariusze na co dzień pełnią służbę w Suwałkach.

W zawodach rywalizowało 16 drużyn składających się z 32 policjantów, w tym trójka policjantek. Łącznie w zawodach wzięło udział 10 garnizonów tj. małopolski, śląski, dolnośląski, świętokrzyski, podkarpacki, łódzki, warmińsko-mazurski, podlaski, kujawsko-pomorski oraz stołeczny.

II miejsce w klasyfikacji drużynowej zajęli policjanci reprezentujący Komendę Wojewódzką Policji we Wrocławiu, a bezkonkurencyjni okazali się funkcjonariusze z Małopolski. Rywalizację policjantów swoim patronatem objął Komendant Główny Policji generalny inspektor Jarosław Szymczyk.

Szczegółowa relacja z zawodów

  • Policjanci z pucharami
  • Policjanci z pucharami
  • Policjanci z pucharami
  • Policyjni narciarze
  • Policyjni narciarze
  • Policyjni narciarze
Powrót na górę strony