Praktyki studenckie

Praktyki studenckie realizowane w jednostkach organizacyjnych Policji województwa podlaskiego

Data publikacji 21.02.2018

Informujemy, iż od dnia 7 września 2020 roku Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku wznawia nabór wniosków o odbycie praktyki studenckiej w jednostkach organizacyjnych Policji województwa podlaskiego.

W związku z sytuacją spowodowana epidemią SARS-COVID-19, praktyki studenckie będą realizowane tylko w formie zdalnej.

Niezbędne dokumenty wskazane w „Regulaminie praktyk studenckich realizowanych w jednostkach organizacyjnych Policji woj. podlaskiego” wraz z wnioskiem o przyjęcie na praktykę studencką, należy przesłać pocztą na adres Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku Wydział Kadr, Szkolenia i Obsługi Prawnej ul. Sienkiewicza 65 15-003 Białystok z dopiskiem "Praktyki studenckie" na miesiąc przed planowanym terminem rozpoczęcia.

 

Osoby zainteresowane odbywaniem praktyk studenckich w jednostkach organizacyjnych Policji województwa podlaskiego, mają obowiązek zapoznać się z "REGULAMINEM PRAKTYK STUDENCKICH REALIZOWANYCH W JEDNOSTKACH ORGANIZACYJNYCH POLICJI WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO - stanowiący załącznik do decyzji 106/2018 Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku z dnia 03.08.2018 r.", który zawiera szczegółowe zasady oraz warunki organizacji przedmiotowych praktyk.

Pozostałe informacje można uzyskać pod numerem telefonu:

+48 47 7112524 oraz pisząc na adres poczty e-mail naczelnik.wkis.kwp@bk.policja.gov.pl