Szkolenia

Zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom stanowi podstawowe zadanie, przed którym, stoją rodzice, nauczyciele, ale również podlascy policjanci. Wraz z rozwojem dzieci oraz poszerzaniem zakresu samodzielności – pojawia się konieczność umiejętnego wyposażania ich w zdolność przewidywania i unikania zagrożeń, a także radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych.

Kierując się dobrem dzieci, budowanym na platformie obszaru ich bezpieczeństwa, zwracamy się do grona pedagogicznego ze wsparciem procesu edukacyjnego młodego pokolenia i ich opiekunów w zakresie bezpieczeństwa internetowego. Uwzględniając niezbędnym w dzisiejszych czasach proces profilaktyczny informujemy Państwa o możliwości przeprowadzenia na terenie Państwa placówki nieodpłatnego spotkania, podczas którego w sposób możliwie przejrzysty przekażemy niezbędny zakres wiedzy dotyczący powyższej tematyki.

Ponadto pragniemy poinformować przedstawicieli innych służb mundurowych o możliwości przeprowadzenia szkolenia dla funkcjonariuszy w temacie metodologii postępowania w zakresie zbierania i analizy materiału dowodowego znajdującego się na nośnikach elektronicznych. Zachęcamy do poszerzania wiedzy.

W tej sprawie prosimy o bezpośredni kontakt z naszym Wydziałem pod numerem 085-670-31-10.

Powrót na górę strony