Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Dwóch poszukiwanych zatrzymanych podczas interwencji w białostockich sklepach
Dzięki czujności pracowników ochrony oraz szybkiemu działaniu funkcjonariuszy z białostockiego oddziału prewencji, zatrzymano dwóch poszukiwanych podczas interwencji w białostockich sklepach.
Dodano: 28.10.2025 -
Zatrzymany 42-latek z narkotykami
Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku zatrzymali 42-letniego kierowcę citroena. Mężczyzna na widok radiowozu zmienił kierunek jazdy i przyspieszył. Jak się okazało, powodem jego zachowania były narkotyki, które miał przy sobie i w pojeździe.
Dodano: 27.10.2025 -
Sukces policjantów z OPP w X Mundurowych Manewrach „Zdobywanie jednostki” – „Policjant”
W Komendzie Powiatowej Policji w Grajewie odbyła się jedna z konkurencji X Mundurowych Manewrów „Zdobywanie jednostki” – „Policjant”. To właśnie tutaj uczestnicy reprezentujący różne formacje mundurowe rywalizowali w zadaniu sprawdzającym policyjne umiejętności, refleks, współdziałanie oraz odporność na stres.
Dodano: 24.10.2025 -
Zdradziły go nerwowe ruchy- w schowku miał kryształ
Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku, podczas kontroli drogowej, w volkswagenie znaleźli ponad 30 gramów substancji psychoaktywnej. Zabezpieczona substancja została przekazana do dalszych badań laboratoryjnych. Ich wyniki pozwolą ustalić, jaki dokładnie środek znajdował się w woreczkach i za jakie przestępstwo odpowie 22- letni kierowca.
Dodano: 23.10.2025 -
Policjanci z Białegostoku zatrzymali 45-latka z narkotykami
Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku zatrzymali 45-letniego mieszkańca Ełku, który posiadał przy sobie narkotyki. W jego plecaku funkcjonariusze znaleźli marihuanę, amfetaminę oraz znaczną sumę pieniędzy.
Dodano: 22.10.2025 -
Poszukiwany 50-latek z narkotykami zatrzymany
Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku zatrzymali 50-letniego mieszkańca miasta poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna miał do odbycia karę 148 dni pozbawienia wolności za kradzieże. Dodatkowo w trakcie interwencji funkcjonariusze znaleźli przy nim narkotyki.
Dodano: 21.10.2025 -
Nietrzeźwi i po narkotykach wsiedli za kierownicę
Podlascy policjanci konsekwentnie eliminują z ruchu drogowego osoby, które decydują się prowadzić pojazdy pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Tylko w miniony weekend funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku zatrzymali dwóch kierowców będących pod działaniem narkotyków oraz trzech nietrzeźwych uczestników ruchu.
Dodano: 20.10.2025 -
Bezpieczny przemarsz kibiców i mecz Jagiellonii Białystok z Arką Gdynia
Nad bezpieczeństwem uczestników meczu pomiędzy Jagiellonią Białystok, a Arką Gdynia czuwali funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku oraz policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku. W działaniach wspierali ich także mundurowi z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Ostrołęce. Policjanci byli obecni zarówno podczas przemarszu kibiców na stadion, jak i w trakcie samego spotkania. Ich głównym zadaniem było zapewnienie porządku publicznego, bezpieczeństwa mieszkańców oraz uczestników wydarzenia. Funkcjonariusze dbali o to, by wszyscy kibice mogli bez przeszkód dotrzeć na stadion, a po zakończonym meczu – spokojnie i bezpiecznie wrócić do domów. Dzięki dobrze zorganizowanym działaniom służb całe przedsięwzięcie przebiegło bez poważniejszych incydentów, w atmosferze sportowych emocji i wzajemnego szacunku.
Dodano: 20.10.2025 -
Zatrzymany 33-latek z narkotykami. W jego organizmie również wykryto środki odurzające
Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku z siedzibą w Łomży zatrzymali 33-letniego kierowcę, u którego w organizmie stwierdzono obecność narkotyków. W jego mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli również środki odurzające. Mężczyzna usłyszał zarzut ich posiadania oraz stracił prawo jazdy.
Dodano: 17.10.2025 -
Poszukiwany zatrzymany przez policjantów z Białegostoku
Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Białymstoku zatrzymali 41-latka poszukiwanego przez funkcjonariuszy z II Komisariatu Policji w Białymstoku. Mężczyzna wpadł na jednym z białostockich osiedli. Jak się okazało, kilka dni wcześniej dopuścił się kradzieży na kwotę ponad 1400 złotych.
Dodano: 17.10.2025
Dwóch poszukiwanych zatrzymanych podczas interwencji w białostockich sklepach
Zatrzymany 42-latek z narkotykami
Sukces policjantów z OPP w X Mundurowych Manewrach „Zdobywanie jednostki” – „Policjant”
Zdradziły go nerwowe ruchy- w schowku miał kryształ
Policjanci z Białegostoku zatrzymali 45-latka z narkotykami
Poszukiwany 50-latek z narkotykami zatrzymany
Nietrzeźwi i po narkotykach wsiedli za kierownicę
Bezpieczny przemarsz kibiców i mecz Jagiellonii Białystok z Arką Gdynia
Zatrzymany 33-latek z narkotykami. W jego organizmie również wykryto środki odurzające
Poszukiwany zatrzymany przez policjantów z Białegostoku